ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9399264
nr 939 9264
Nyrokoko, förgylld, 15x40
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 februari 2015
kl 18:23:23
150 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.